سه‌شنبه, 6 خرداد 1399
  • ساعت : ۱۰:۴۲:۱۷
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۹/۰۷ 
  • کد خبر : ۶۰۴۱
تجلیل از ملی پوشان گیلانی تیم فوتبال ساحلی ایران توسط مدیرعامل شركت آبفار گیلان
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از 3 ملی پوش گیلانی تیم فوتبال ساحلی کشورمان تجلیل کرد.

محب علی رنج ور صبح امروز در دیدار با ملی پوشان گیلانی تیم فوتبال ساحلی ایران ضمن تبریک کسب مقام قهرمانی مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی 2019 جهان در امارات گفت: حضور 3 هم استانی عزیزمان در تیم ملی فوتبال ساحلی ایران و کسب عنوان قهرمانی جهان مایه مباهات و افتخار گیلانیان است.
وی، ضمن قدردانی از تلاش همه اعضای تیم ملی کشورمان برای کسب این افتخار مهم، افزود: امیدوارم با حمایت فدراسیون فوتبال و همچنین دیگر دستگاه ها، شاهد تکرار چنین افتخاراتی در فوتبال ساحلی کشور باشیم.
وی، با تاکید بر اینکه گیلان از پتانسیل خوبی برای گسترش ورزش های ساحلی برخوردار است، گفت: خوشبختانه فرزندان غیور این استان در رشته های ساحلی در عرصه های ملی و بین المللی خوش درخشیده اند که جای تقدیر و تشکر دارد.
رنج ور در بخش دیگری از سخنانش ورزش را موجب سلامت جسم و تهذیب نفس دانست و افزود: علاوه بر تندرستی و سلامتی جسم، مهم ترین هدف ورزش توسعه اخلاقیات در جامعه است.
بنابراین گزارش؛ در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از آقایان محسن نصرالله زاده مربی، محمد احمدزاده کاپیتان و حسن عبدالهی بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی جمهوری اسلامی ایران که اهل شهرستان رودسر هستند تجلیل بعمل آمد.
تیم ملی فوتبال ساحلی ایران چندی پیش در مسابقات جام بین قاره ای فوتبال ساحلی جهان که در کشور امارات برگزار شد در دیدار فینال پس از شکست تیم قدرتمند اسپانیا موفق به کسب مقام قهرمانی شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0