سه‌شنبه, 6 خرداد 1399
  • ساعت : ۷:۱۳:۳۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۸/۰۲/۲۴ 
  • کد خبر : ۵۹۱۶
تشریح تصمیمات سفر یك روزه به شهرستان صومعه سرا
دبیر سفرهای شهرستانی شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان مهمترین تصمیمات اتخاذ شده در سفر یک روزه به شهرستان صومعه سرا را تشریح کرد.

دبیر سفرهای شهرستانی شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان مهمترین تصمیمات اتخاذ شده در سفر یک روزه به شهرستان صومعه سرا را تشریح کرد.
جمشید علیپور با اشاره به اینکه در سال جاری طرح تجهیز و بهره برداری از 3 حلقه چاه جهت تقویت فشار آب شرب روستاهای طاهرگوراب، ماتک، لیفشاگرد و اباتر در دستور کار است، گفت: طرح آبرسانی به روستای پاسکه نیز امسال اجرایی می شود.
وی افزود: با تکمیل و تجهیز مجتمع آبرسانی ملکسر، آب شرب سالم و بهداشتی 19 روستای شهرستان صومعه سرا با جمعیتی بالغ بر 9 هزار و 600 نفر تامین خواهد شد.
وی، با اشاره به لایروبی و وارد مدار شدن چاه روستای مرکیه تا پایان ماه مبارک رمضان گفت: مقرر شده تا از محل اعتبارات کمیته برنامه ریزی شهرستان 4 هزار متر لوله گذاری شبکه داخلی آب شرب روستای دوگور اجرا شود.
علیپور افزود: بر اساس هماهنگی های بعمل آمده با فرمانداری صومعه سرا، برای اصلاح و بازسازی شبکه های آبرسانی فرسوده این شهرستان از اعتبارات کمیته برنامه ریزی هزینه خواهد شد.
وی، با اشاره به شستشوی شبکه آبرسانی و شیرهای تخلیه روستاهای سسمس و بودیان جهت ارتقاء کیفیت آب شرب این دو روستا؛ از تعویض کنتورهای خراب و استانداردسازی انشعابات بر اساس اعتبارات تخصیص یافته خبر داد.
وی گفت: در خصوص تامین آب آشامیدنی روستاهای خطیبان، دوگور و مرجقل از تاسیسات آب شهری، به زودی مکاتباتی با شرکت آبفای شهری گیلان انجام می شود. 


امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.3.5.0
    V5.3.5.0